Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu.
Okenní sítě "límcové"
Rámek sítě je vyroben z hliníkového válcovaného profilu s límcem, který je povrchově upraven vypalovacím lakem. Standardně je dodáván v barvě bílé, tmavě hnědé a imitaci dřeva zlatý dub(potisk). Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy. Montáž sítě je možno provádět z interiéru pomocí otočných háčků, které jsou na rámku sítě.
Límcové sítě jsou určeny na plastová okna systémů INOUTIC Prestige a Eforte.
Barevné provedení komponentů
Bílá
Hnědá
Zlatý dub
Síťovina

Okenní sítě "válcovaný profil 25x10"
Rámek sítě je vyroben z hliníkového válcovaného profilu, který je povrchově upraven vypalovacím lakem. Standardně je dodáván v barvě bílé a tmavě hnědé. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy. Montáž sítě je možno provádět několika způsoby. Nejpoužívanější způsoby jsou pomocí háčků nebo plastových obrtlíků.
Dveřní sítě otvíravé
Rám sítě s příčkou je vyroben z hliníkového extrudovaného profilu DE 50x20 LUX, který je povrchově upraven vypalovacím lakem. Standardně je dodáván v barvě bílé a tmavě hnědé. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy. Příslušenství sítě tvoří samozavírací panty, madlo a magnet.
Dveřní sítě posuvné
Posuvná síť je vhodná tam, kde není možné použít síť otvíravou. Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodní liště. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k horní liště. Rám a lišty jsou vyrobeny z hliníkových extrudovaných profilů, které jsou povrchově upraveny vypalovacím lakem. Standardně je dodáván v barvě bílé a tmavě hnědé. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna šedé barvy.

Pavel Knězek, s.r.o.

Martinská čtvrť 1711
744 01 Frenštát p.R.

Tel: 556 836 639
Tel/Fax: 556 836 898

prodej@knezek-okna.cz


Pro odeslání opište text z obrázku